frank_hipnosis

Frank Cortez Cortez itibaren Nallur, Karnataka 635103, Hindistan itibaren Nallur, Karnataka 635103, Hindistan

Okuyucu Frank Cortez Cortez itibaren Nallur, Karnataka 635103, Hindistan

Frank Cortez Cortez itibaren Nallur, Karnataka 635103, Hindistan

frank_hipnosis

** spoiler uyarısı ** Yine bu kitabı 1,5 yıldız verirdim. Bu kitapta gerçekten çok fazla heyecan yoktu. Bu kitabın başka bir kitapta bir ya da iki bölüm olabileceğini düşündüm. Karakterler arasında bir sürü konuşmalar yapıldı, ancak hiçbir sorun çözülmedi, aslında Yvonna'nın kızı, şu anda genç olarak görülen resimdeki Bilal Jr'ın kaçırdığı ve Penny & Gabriella'nın ölümleriyle ilgili daha fazla sorun yaratıldı. Bu kitap berbattı. Her yer bitti ve gevşek uçları birbirine bağlamadı. Bir kitabın 5 vaadi olsa bile, bu kitap karakter gelişimi konusunda biraz daha tutarlı olabilirdi. İnsanların gerçekte neyin sorumlu olduğunu ve insanların bu kitaplarda söylediklerini gerçekten kim olduklarını öğrenmeye hazırım.

frank_hipnosis

Ending biraz zayıftı ama genel olarak seriyi çok güzel sardı.

frank_hipnosis

Çok sevimli küçük kitap. 2 saat içinde okudum. Birkaç yıl içinde Adri ile okumayı umuyorum. Peri tarafından "sıradan" olmak için kutsanmış bir prensesle ilgili ve ne kadar mutlu ve mutlu olduğu. 80'lerde yazılmış, korkunç p.c., ama hala Disney versiyonlarından daha iyi ve çok tatlı olduğunu düşündüm.

frank_hipnosis

Mükemmel gerilim. Bu adalet ve kurtuluş hikayesini perçinleme ve akıldan çıkaran buldum.

frank_hipnosis

Ah benim ... bu kitabı nasıl sevdim !!! Ben güldüm ağladım ben hep .... ahhhh ve sonra .... ohhhhhh ve sonra .... ahhhh

frank_hipnosis

Felsefe için harika bir referans kitabı. Ayrıca felsefeye ve ana filozoflara ve neye inandıklarına büyük bir giriş.

frank_hipnosis

Just re-read this again. Went to see Chuck at a signing in Union Sq this past summer where I bought a new copy of it. We chatted for a bit, and it turned out he used to play Strat-O-Matic, where I worked at the time. Instead of a normal "To Peter", he wrote his home address on the inside cover so I could send him a game. Always enjoy reading his work, though it's a little predictable (especially the fifth time around). I enjoy the mixing of sports, philosophy, and 80s metal to create a worldview not so far from my own. This is definitely my favorite book by Klosterman.