cinthiakul0816

C itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu C itibaren Texas

C itibaren Texas

cinthiakul0816

Nasıl Kaybedilir dikkatimi ilk cümleden aldı ve sonuncuya kadar emdi. Bir kitaptan "kendimi ayıramayacağımı" iddia etmem nadiren görülür, ancak bu şaşırtıcıydı. Dokunaklı, eğlenceli ve karakterler unutulmaz. Kısmen, kayıp bir kız kardeş bulmanın kronik bir parçası ve kısmen de kahramanın kendi yansıması. Yapı alışılmadık olup, ilk başta okuyucuları şaşırtabilir, ancak anlam ifade eder. Amanda Eyre Ward, hayali sonlar çıkarmaya çalışmaz, ancak havada gizemleri bırakır.

cinthiakul0816

Bu kitabı okumaktan büyük keyif aldım. Mizah eğlenceliydi, komplo beni okumaya devam etti ve genel olarak ordu ve bürokrasi hakkındaki felsefe düşünceyi kışkırtıyordu. Benim tek gerçek şikayet kitabın sonunda, ben biraz yorgun ve sadece bitirmek için iterek oldu.

cinthiakul0816

Pek çok çizgi roman okudum. Evet, 'Gül Gül' ve 'Daha İyi ya da Daha Kötü için' bile.

cinthiakul0816

Bu kitapla aşk-nefret ilişkim var. İçinde olan her şeyden nefret ediyorum ama dili seviyorum. 1950'lerin esque tatlı dramı bu konuda seviyorum. O zaman yazılmadığını biliyorum ama arka planda oynayan üzgün kemanlar kokuyor. "Ben Heathcliff." iç çekmek

cinthiakul0816

García Girls Aksanlarını Nasıl Kaybetti yazarın en çok bilinen romanı. Bir dizi vinyetle anlatılan, göçmen bir ailenin hikayesini Bronx'ta sürgünde yaşayan ve Amerika'daki yaşama uyum sağlamaya çalışan dört kızıyla anlatıyor. Kütüphane Gazetesi, buna "hareketli, son derece orijinal bir ilk roman" adını verdi. Çok Kültürlü Edebiyat Öğretimi (http://www.learner.org/channel/)