westonvanwambeke

Weston Van Wambeke Van Wambeke itibaren Las Delicias, Peru itibaren Las Delicias, Peru

Okuyucu Weston Van Wambeke Van Wambeke itibaren Las Delicias, Peru

Weston Van Wambeke Van Wambeke itibaren Las Delicias, Peru

westonvanwambeke

Biliyorum biliyorum. Bu üç yıldızı veren hayatta kalan tek kişi benim.

westonvanwambeke

Sanırım bu üç Bayern kitabının en sevdiğim yanıydı. Ana karakteri sevdim!

westonvanwambeke

Gerçekten güzel kitap! Henry, II. Orta Çağ Cambridge, İngiltere. Canlı grafikler ve ayarlar. Çok net ve oldukça gerçek karakterler. Çok gizem ve gerginlik. Sapkın bir seri katil suçu ve devam etmek için anti-semitizm kullanarak iş başında. King Henry Sicilya'daki en ünlü tıp fakültelerinden bazı uzmanları getirmek için devreye giriyor. Kahraman, kadın adli tıp doktoru, Sicilya, batı dünyasında bir kadının doktor olmasına izin veren yegane yerlerden biri. Ve o, genellikle şu anda ve bu şekilde İngiltere'de görülen insanlar değil, iki kişi tarafından eşlik ediyor. Ayrıca, alt tonun etkili bir parçası olarak kilise ve devlet arasındaki rekabet, bu durumda devlet kraldır, daha sonraki dönemlerde de duygu ve tutumların daha da farkına varılmasına yardımcı olan işlerin durumudur. aferin.

westonvanwambeke

Daraltmak çok zor, ama bunun en sevdiğim Georgette Heyer olduğunu düşünüyorum. Mükemmel esprili diyalog, karmaşık ilişkiler, yaramaz bir kahraman ve sinir bozucu Austen benzeri yan karakterlere sahiptir. Sophy, herkesin mutluluğunu beraberinde getirdiğinden, çoğu zaman ne yaptığını bile anlamadan, eşsiz ve muhteşemdir.

westonvanwambeke

Topsy'nin İyi Okumalar hakkındaki önerisi nedeniyle bu kitabı okuyun. Sevdim. Kütüphanecilere yeni bir saygı duyduk. Saraybosna ve Haggadah hakkında çok şey öğrendim.

westonvanwambeke

Carrie Fisher'ın onu ve haftada biraz fazla olan bu kitabı dinlediğim hafta sonu "canlı" olduğunu gördüm. Biraz ilginç, özellikle isim düşürücü parçalar. Baskı sürümünde tolere etmek daha kolay olurdu. Yine de büyük kapak sanatı.

westonvanwambeke

** spoiler uyarısı ** Dini imalara rağmen, Thomas Moore'dan çok bilgelik ve pratik rehberlik buluyorum.