surbhi_tak

Surbhi Tak Tak itibaren Brahmakundi, Odisha, Hindistan itibaren Brahmakundi, Odisha, Hindistan

Okuyucu Surbhi Tak Tak itibaren Brahmakundi, Odisha, Hindistan

Surbhi Tak Tak itibaren Brahmakundi, Odisha, Hindistan

surbhi_tak

Harika hikaye anlatımı! Kolay, eğlenceli ve keyifli bir okumaydı. Noktalarda biraz peynirli ama çok iyi yazılmış - - özellikle de masalların hikayenin ortaya çıkmakta olan gizemine paralel yürüdüğü şekilde. Bu kitaptan gerçekten çok memnun oldum ve kesinlikle bu yazardan daha fazla kitap okumak için bakacağız.

surbhi_tak

Biraz eğlenceli, biraz hayal kırıklığı. Okumaya değer.

surbhi_tak

komik, ama kaçımız onun biraz süslemediğine inanıyor? bu hikayelerden kaç tanesine sahip olabilir? tam olarak 'büyük john' olduğunu söylediğim gibi görebildiğim tek kişi ve sadece böyle bir şey ben büyürken bizim evinde bir konuk oldu çünkü ... ne yazık ki, bizim banyo hiçbir pencere vardı.

surbhi_tak

Intriguing story of Thomas Cromwell's perspective during Henry VIII's reign ... a bit choppy at parts, but a tidy view from another's eyes during this historic time ...

surbhi_tak

Besides his wit and quick humor, what I appreciate the most about Christopher Moore's novels is the author's subtle addition of philosophy to his books, though surrounding a bogus plot. Not only does "A Dirty Job" greet readers with humoresque plot and hilariously questionable subplots, but it makes really good points on the subject of death and grieving. Add to this an atypical ending and a cast of misfit characters, Moore creates a very worthy addition to the category of Dark Comedy.