luannguyen5798

Luan Nguyen Nguyen itibaren Churku, West Bengal 722148, Hindistan itibaren Churku, West Bengal 722148, Hindistan

Okuyucu Luan Nguyen Nguyen itibaren Churku, West Bengal 722148, Hindistan

Luan Nguyen Nguyen itibaren Churku, West Bengal 722148, Hindistan

luannguyen5798

İyi ve ortalama bir okuma. Paganizm'e pek girmedim ama kitabı okumayı oldukça ilginç buldum. Athena tanımak için büyüleyici bir karakter. Paulo Coelhos stilini seviyorum ve yakında "Veronica'nın ölmeye karar verdiğini" okumak için sabırsızlanıyorum.

luannguyen5798

Bu kitap mükemmel bir okuma.

luannguyen5798

Bu kitap, şarap tadımı # 2 veya 3 için dışarı çıkmadan önce şaraplar hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes için iyi, anlayışlı bilgiler içeriyordu ... Biraz eski (2008), bulabileceğimiz bazı şaraplar sıralandı ve içki, ancak kaya dip çizgisi şarapların yılıdır; kitap 2003, '04 ve '05 + şarapları bu günlerde çok zor geliyor.

luannguyen5798

Bu kitap aslında 2 ve 1/2, sanırım. İlk kitap kadar hoşuma gitmedi ... bence daha iyi gelişti. Bu kitaptaki karakterler çok daha "düz" görünüyor ve casus grafik biraz zayıf. İlk kitabı sevdim çünkü casusluğu derinlemesine açıkladı - odalar, eğitmenler, aletler ve oyuncular oldukça iyice geliştirildi. Bu kitapta, yine de, çok fazla ayrıntı kaybolmuş gibi görünüyor. Mesela Zach'in karakterinin daha gelişmiş olduğunu görmek isterdim. Birincisini okursanız, eminim ki (benim gibi), bir sonrakini okumak isteyeceksiniz. Ancak, sadece biraz hayal kırıklığı olabilir hazır olun! Umarım üçüncüsü çok daha iyidir ... ve biliyorum ki okuyacağım!

luannguyen5798

Bir Fransız pasta şefi veya Martha Stewart değilseniz, güzel ama tamamen pratik değildir.