tsarevi4

Ivan Tsarevsky Tsarevsky itibaren Thornville, OH 43076, Birleşik Devletler itibaren Thornville, OH 43076, Birleşik Devletler

Okuyucu Ivan Tsarevsky Tsarevsky itibaren Thornville, OH 43076, Birleşik Devletler

Ivan Tsarevsky Tsarevsky itibaren Thornville, OH 43076, Birleşik Devletler

tsarevi4

Bu kitap harika! Onu seviyorum. Kitaptaki problem en baştan başlar ve her küçük parçanın bir miktar ilginç dönüşü vardır. Kathryn Lasky'yi seviyorum ve bu da en sevdiğim kitaplardan biri. Bunu iyi bir kitap isteyen herkese tavsiye ederim.

tsarevi4

Bu kitaptan çok zevk aldım ve karakterleri daha da çok sevmeye başladım. Sonunda Dionysis ile beni bir tür attığın bir kısmı vardı. Ne yapacağımdan hala emin değilim, ama genel olarak, bu kitabı okumak hoş bir deneyim oldu.

tsarevi4

M.I.T.’nin bu hesabı. Vegas casinolarından milyonlarca kazanan kart sayma ekibi bilgilendirici olduğu kadar heyecan verici.

tsarevi4

İyi ve ürkütücü.

tsarevi4

Şimdi Roosevelts ve başkanlığa yükselmeleri hakkında daha fazla şey biliyorum ve artık FDR'yi Annie filminden bir karakter olarak hayal etmiyorum. Orada okumaya değer! Bu kitap hakkında npr hakkında biraz duydum, bu yüzden çeşitli işler ve lezbiyenlik görüşmeleri sürpriz değildi. Yazarın zamanlarından skandalları ele alma şeklini beğendim - eğer yazılı kanıt yoksa, her zaman en sansasyonel sonuca atlamamıştı. Öğrendiğim diğer bir şey de hiçbir zaman First Lady olmak istemememdi - kulağa yorucu geliyor. Sürekli eğlenceli ve evin içine ve dışına insanlar sahip - Ben kesinlikle Franklin ve Eleanor ile yakın arkadaş olamazdı. Asla kestirmek gibi görünmüyorlar!

tsarevi4

lightweight, quick read. Pretty well plotted mystery, used an archaic poem to unravel the location of the prize.