ukramedia

Sergey Prokhnevskiy Prokhnevskiy itibaren Marvila 607122, Romanya itibaren Marvila 607122, Romanya

Okuyucu Sergey Prokhnevskiy Prokhnevskiy itibaren Marvila 607122, Romanya

Sergey Prokhnevskiy Prokhnevskiy itibaren Marvila 607122, Romanya

ukramedia

Yatmadan önce bu kitabı okuyamadım, çünkü uyumak için beni çok kızdıracaktı.

ukramedia

oldukça iyi psikolojik gerilim filmi. Her ne kadar paranormal korkutucu kitaplara girsem de, bu bir defalık sayfa çeviriciydi ve bir günden daha az sürede bitirdim!

ukramedia

HARİKA !!!!!!! Bu kitap heyecan verici, romantik, komikti, bulmayı beklediğim her şeydi! şaşırtıcı bir şekilde devam etmek için hala beklemek zorunda kalacağım halde, sonuçlarından memnun kaldım. Duyguları, yerleri ve eylemleri anlattığı şekilde yazdıkları yazarları seviyorum, eğer okumadıysanız, sadece konuya ulaşmak için eşsizlerdi! çünkü bu milyonda birdi! ^ 0 ^ gerçekten harika iş ....!

ukramedia

** spoiler uyarısı ** Bu kitabı sevdim. İlk başta dört Yale mezunu hakkında basit bir hikaye için çok dramatik olduğunu düşündüm ve sanırım kitapla bağlantı kurmazsanız öyle gözükebilir, ancak bir süre sonra hikayenin anlamını fark ettim. bana biraz gözyaşı koymamı sağladı. Biraz yorum aldı ve yazarın amacının bu olup olmadığını bilmiyorum ama elimde olan bu. Adsız anlatıcı, okulda öğretilenden daha soğuk bir dünyada yapmak için üç arkadaşının üniversite sonrası mücadelesinde katılımcı ve arada sırada yer alan bir katılımcı olarak hareket eder. David ve Samona üniversitedeki mükemmel çiftlerdi, güzeller ve popülerlerdi, fakat evlilikleri, aşkları Yale'deki kadar sığdı. Karizmatik bir mobilya tasarımcısı olan Ethan Hoevel'e, onları ayırmayı planlayan ve hayatındaki insanları, sadece insanların aksine bir insan türü olarak gören ince motifleri inceleyin. Sadece bu kitapta, hile ve çirkin gerçekler tarafından parçalanmasına rağmen bir arada kalan bir çift, başarısızlık ve küçük, ölümcül sığlığı temsil eder, çünkü Samona ve David gerçeklerle yüzleşmekten korkuyorlar. Benim üzerimdeki en derin etkiye sahip olan, kolej dışındaki hayatın canlandırılmasıydı. Dramatik bir şey değildi - sadece aptallar yapan ve başka türlü güçlü insanlardan korkan günlük mücadeleyi açıklamak. En üzücü olan, en güçlü ve en yakın arkadaşlıkların en soğuk, en uzak, en anlamsız olabileceği sonucuydu. Anlatıcı, Ethan'ın bir rüyanın içinde yürüdüğünü izler ve uyandığında kendine insanların her zaman ortadan kaybolduğunu ve devam edebileceğini söyler, ancak ikimiz de böyle bir dostluğun yıkılmasından sonra, devam etmenin bir yanılsama olduğunu hissediyoruz. . Bu 4 yıldızı vermemin ve 5 vermememin tek nedeni, hayatın gerçekten böyle olup olmadığını görmek için kolejden sonra yeniden okumayı planlamam ve şimdi kendimden daha fazla sevme fırsatı vermek istiyorum.

ukramedia

Komik adam, çok komik.

ukramedia

Ginats'ı öldürmek harika bir kitaptı. Özellikle de her gün yaptığım şey bu. Gerçekten büyük erkek ve kızların olduğu bir alanda rekabet etmekle ilgili, ama büyük erkek ve kızların sizinle uğraşmak istemediği şekilde yapmak. Oku ve anlayacaksın. :)

ukramedia

Oh, okumak çok eğlenceliydi ya da belki de en çok resimler olduğu için manzara demeliydim! Bazı şeyleri doğru yapıyorum ama tabii ki hala daha fazla gelişmeye ihtiyacım var. Bazı stillerde neye benzeyeceğinizle ilgili gıda analojilerinin kullanımını çok eğlendirici buldum - topaklı muhallebi gibi görünen göğüsler ve sosis gibi kollar. Bazılarımız için yiyecek, ilk etapta kamuflaj olarak kıyafetlere başvurmamızın nedeni budur. Trinny & Susannah'ın Amerikalı meslektaşları Stacey & Clinton'dan aldıkları tavsiyelerde biraz farklı olması ilginçtir. ABD'de pantolon giydiren birini gördüğümü söyleyemem ve buradaki sıcak bölgelerde iyi çalışmayabileceğini düşünüyorum. Evet, ben de aksesuar konusunda biraz daha iyi olacağına, özellikle de hiç bahsedilmeyen saçlara ve makyajlara katılıyorum. Lol, gerçekten yardıma ihtiyacım var! Bunu paylaştığınız için teşekkür ederiz - çok zevkli ve bence şimdi sıralı bir mini alışveriş gezisi! : = D Tamam, herkese bunu söylemek zorunda kaldım! - Dün gece ne giymeyeceğimi seçtiğimi hayal ettim ve 5.000 dolarlık kredi kartımla bir mağazadan alışveriş yapıyordum (bu yüzden ABD versiyonu olmalıydı). İyi görünen ve kurallara uyan birçok şey buldum ve fiyatlar konusunda endişelenmedim. Ödeme yapmak için ödeme sayacına ulaştım ve satın alımlarımın 5.690 Dolara kadar eklendiğini keşfettim (bu numarayı özel olarak hatırlıyorum!), Bu yüzden karttaki 5.000 doların üzerinde kaldım. Ne yapacağımı bilemedim ve sonra uyandım! LOL .... Bu ne anlama geliyor?

ukramedia

İşte bu kitabın incelemesini bloguma yazdım: Uçuş evinde Philip Gourevitch’in “Size Yarın Ailelerimizle Öldürüleceğini” Bildirmek İstiyoruz Yazarın verdiği pek çok ödüle rağmen, yazısını beğenmedim. Bununla birlikte, kitap şiddeti rahatsız edici bir hatırlatma olarak okumaya değer ve zalimce insan, etnik köken ve milliyetçilik gibi yakın zamanda inşa edilmiş fikirler adına söz verebilir. Bu tür şiddet belki de dünyamızın karşılaştığı en ciddi sorunlardan biri. Ruanda'daki soykırımı durdurma konusunda dünyanın önde gelen güçlerinin ilgisini çeken ve utandırıcı bir eylemsizlik ve sonrasında uluslararası yardım kuruluşlarının karşı üretken çabaları da okumaya değer. Milletlerin dünya meselelerinin güçlü hakemleri olduğunu biliyorum ve hükümetlerin onları desteklemeden büyük önem taşıyabileceğini düşünmek aptalca olabilir, ancak merak ediyorum, bürokratların büyük yığınlarının öncelikli olarak zengin işletme lobileri gibi güçlü kazanılmış çıkarlara karşı sorumlu olup olmadığını merak ediyorum. dünyamızın daha fakir kesimlerinde yaşayanların yaşamlarına baskı yapan tehditlere gerçek anlamda yanıt vermekten emin olmak. Clinton'un Soykırımdan kurtulanlara yönelik sözlerinden bazıları, şiddete değişim gücü olarak başvurma konusundaki endişelerimi ele geçirdi - “… çünkü her kan alma, insan hayatının değeri azaldıkça ve şiddet tolere edilebildiğinde, düşünülemez olanı düşünülebilecek hale geliyor.” Clinton’un tüm büyük sözleri için, Ruanda’da “soykırım bölümlerini” ve “soykırım” yapılmamasını ısrarla hatırı sayılır derecede sözlü akrobasi yapan kişinin yönetimi olduğunu aklımızda tutmalıyız. BM sözleşmeleri uyarınca, sonuncunun kabul edilmesi ABD'nin harekete geçmesini zorunlu kılacaktır. Clinton’un sözlerine geri dönersek, temel insan haklarını ihlal etmenin ve insan davranış standartlarını düşürmenin asla izole bir olay olamayacağımı kuvvetle hissediyorum. Demek istediğim, bu tür olumsuz eylemler rezonansa girecek ve talihsiz doğrudan alıcılardan çok daha fazla zarar verecektir. Amerika Birleşik Devletleri'nin ticareti ve ortaya çıkan ekonomik gücü şimdi, hoş olmayan bir otoriter rejimin, her insanın onurunun hiçbir şey olmadığını düşünen sayısız hükümeti desteklemesine izin veriyor (Sudan ve Burma kolay örnekler. Büyük C'nin reddetmeyi reddettiğini düşünüyorum.) Birleşmiş Milletler’in Burma’daki yaptırımlarını, rejimi protesto eden bilinmeyen sayıda Budist rahip cinayeti için desteklenmesi.)

ukramedia

Bu yaratıcı bir hayal hikayesidir. Arsa hoşuma gitti. Temalardan biri, kendiniz için yapmalı ve doğru olmadıklarında işleri doğru yapmalısınız. Shannon Hale'in orijinal Brothers Grimm öyküsünden uyarlama şeklini seviyorum.

ukramedia

Bunu sevdim. Aslında kaseti dinledim ve Lorelei King’in Janet’in eserlerini okuduğu gibi anladım. Karakter seslerindeki değişiklik sizi hikayenin içine çeker. Janet, en sevdiğim havlardan ve yazarlardan biri.

ukramedia

Bu kitap Sunday Tolliver ve kuzeni Dreya'nın bir kız ismi hakkındaydı. Bu kitapta pazar okulda çok iyi gidiyor ve 12. sınıfta. üniversiteye gitmeyi planlıyor ama annesi bir tür belada olduğu için parasını erkek arkadaşına harcıyordu. Ve dreya ve ailesi, ayaklarına geri dönene kadar Pazar ve annesi ile birlikte yaşıyorlar. Pazar ve dreya hiç anlaşamıyor. dreya, ünlü bir erkek arkadaşı olduğu için bütün bunların ve dim sum olduğunu düşünüyor. Dreya da ünlü olmaya başladı. Pazar gününün üniversite parasını geri alabilmesi için, kuzeni Dreya ile birlikte turneye çıkması gerekiyor. Bunun nasıl olacağını hayal edebilirsiniz. Şahsen ben bu kitabı çok beğendim. çok güzel bir detayı vardı ve iyi yazılmış, ama sonunu beğenmedim. seni asılı bıraktı. Kulüpten çıktıklarında Dreya ve Pazar'a ne olacağını bilmek istedim. Pazar günleri annenin erkek arkadaşına ne oldu?

ukramedia

Can sıkıntısı öldürebilseydi, kendimi böyle öldürürdüm. Daha kesin bir ölüm olmazdı.

ukramedia

Bu kitabı okudum, çünkü bir arkadaşım Açlık Oyunlarını sevip sevmediğimi, beğeneceğimi söyledi. Kesinlikle yaptım! Evet, HG'nin beğenisine benzer, ama aynı zamanda kendi hikayesi. Daha fazla YA yazarının erkekleri ilgilendirecek güçlü kadın adaylarla ortaya çıkması gerçeğini gerçekten çok beğeniyorum. Çok hızlı tempolu, hemen ikinci kitabı istememi sağladı.

ukramedia

En sevdiğim kitap orada. Melinda her zaman benim de ilişki kurabileceğim biri oldu ve stresim çok fazla artmaya başladığında bu benim kitap.

ukramedia

Picoult her zaman bir ikilemin her iki tarafını da görmenizi sağlar. Çok hareketli ve dokunaklı, bu kitabı okumak zor. Ham. Bir karakteri bir anda sevmemeniz şaşırtıcı, daha sonra onlar için üzülün. Jody Picoult sadece küçük dozlarda alınabilir, romanlarıyla bu kadar güçlü bir etki yaratır.

ukramedia

Bu ağır bir tarihi roman ... ve dört kez okudum. Sanırım bu söylenmesi gereken her şeyi söylüyor!

ukramedia

Etrafında yükseldi s. 112.

ukramedia

** spoiler uyarısı ** Bu kitabı 3 ya da 4 yerine 3,5 yıldız vermek istedim. Bu kitabı arkadaş incelemelerine göre okudum. Bu Vida Kışının hikayesinin askıya alınmasının beni çok ilgilendirdiğini itiraf etmeliyim. Yaşadığı tüm durumlara inanamadım. Ayrıca kitabın sonuna yakın bulduğumuz zaman otu Vida gerçekten "ikizler" ama bir kız kardeşi biri değildi ". Onüçüncü masalın benim için bir hayal kırıklığı olduğunu itiraf etmeliyim, ama sorun değil. Genel olarak iyi bir kitap, ama özellikle hikaye satırına emilir tutmak.

ukramedia

Tiger, fantastik bir yazarın fantastik bir dizisinden fantastik bir roman. ilk bölümü okuduktan sonra zaten bağlandın. kitabı bitirdiğinizde, bir sonraki bölüm için özlem duyuyorsunuz. Bu kitap 5 üzerinden 5 bir derece vermek - şimdiye kadar hayatım boyunca şimdiye kadar okuduğunuz en iyi kitaplardan biri !!! :)

ukramedia

Hızlı okuma. Çok eğlenceli ama yine de Rusya'da geçen zaman dilimi ne olursa olsun romanlara düşkün biriyim.

ukramedia

This is my favorite book of all time. This author is well-known for nonfiction; however, this is his only fiction publication.